Infolinia 800 109 509

Microsoft Exchange Online

Opis produktu

Usługa Microsoft Exchange Online oferuje hostowaną pocztę e-mail łączącą kontrolę i elastyczność oraz zabezpieczenia i niezawodność wymaganą przez firmę.

Szczegóły

W przypadku usługi Exchange Online to firma Microsoft obsługuje bieżącą konserwację, instalację poprawek i uaktualnienia infrastruktury Exchange, a użytkownik nie musi rezygnować z udogodnień klasy biznesowej oferowanych przez program Microsoft Exchange Server przez dekady.
 
Usługa Microsoft Exchange Online jest oferowana w ramach wybranych planów Microsoft 365, będąc niezbędnym elementem integrującym pocztę oraz kalendarze użytkowników.
 

Funkcje usługi Exchange Online:

  • Ułatwienie użytkownikom zarządzania przeciążeniami skrzynek odbiorczych dzięki udostępnieniu skrzynek o pojemności 25 gigabajtów (GB) i najnowszych funkcji, łącznie z widokiem konwersacji i wskazówkami poczty e-mail.
  • Bardziej efektywna współpraca z udostępnionymi kalendarzami (łącznie z salami konferencyjnymi) i kontaktami.
  • Gwarantowana skuteczna ochrona danych przy użyciu czołowej, najnowszej technologii antywirusowej i antyspamowej.
  • Dostęp do funkcji odzyskiwania awaryjnego przy użyciu nieustannie replikowanych centrów kopii zapasowych danych w różnych lokalizacjach geograficznych, prowadzonych przez inne firmy certyfikowane zgodnie ze standardami międzynarodowymi.
  • Kontrolowanie uprawnień użytkowników, list dystrybucyjnych i zasad zabezpieczeń za pomocą niezawodnych narzędzi do zarządzania.
  • Maksymalizacja produktywności przy użyciu znanego interfejsu użytkownika programu Microsoft Outlook na komputerach lub aplikacji Outlook Web App za pośrednictwem popularnych przeglądarek.
  • Umożliwienie dostępu do większości używanych obecnie urządzeń, łącznie z komputerami PC i Mac, telefonami z systemami Android i Windows Phone oraz urządzeniami iPhone, jak również wszystkimi najważniejszymi przeglądarkami sieci Web.

Zapytaj nas o usługi Microsoft: