Infolinia 800 109 509

Microsoft Teams

Microsoft Teams jest usługą komunikacji w chmurze nowej generacji, łączącą osoby przy użyciu nowatorskich metod, w dowolnym terminie z praktycznie dowolnej lokalizacji. Usługa Teams zapewnia intuicyjne funkcje komunikacyjne z informacjami dotyczącymi obecności, wiadomościami błyskawicznymi, połączeniami audio/wideo i rozbudowaną obsługą spotkań z cyfrowym audio i wideo oraz konferencjami w sieci Web.

Można przekształcić obecną zawodną komunikację ze współpracownikami, klientami i partnerami w komunikację uwzględniającą współpracę, zaangażowanie i efektywność. Korzystając z usługi MS Teams, administratorzy IT mogą ograniczyć inwestycje związane z infrastrukturą IT i zachować kontrolę nad uprawnieniami użytkowników końcowych i zasadami.

Oprogramowanie MS Teams jako podstawowe narzędzie komunikacji między użytkownikami jest oferowane w ramach planów Microsoft 365 Bussines.
 

Funkcje Microsoft Teams

  • Komunikacja przy użyciu wiadomości błyskawicznych, połączeń wideo, zdjęć kontaktów programu Teams, źródła aktualizacji działań oraz interakcyjnej karty kontaktów w pakiecie Microsoft Office.
  • Ułatwione przejście od wiadomości błyskawicznych do spotkań online ad hoc z dźwiękiem, wideo i szybkim udostępnianiem ekranu.
  • Prezentacje online dla klientów i współpracowników z przesyłaniem dźwięku, obrazu wideo, udostępnianiem ekranu oraz wirtualną tablicą.
  • Zapraszanie kontaktów zewnętrznych i ułatwione przyłączanie ich do spotkań online przy użyciu klienta macierzystego lub opartego na sieci Web.
  • Komunikacja z zewnętrznymi organizacjami, które korzystają z programu Teams, za pomocą wiadomości błyskawicznych, połączeń audio i wideo za pośrednictwem federacji programu Teams.
  • Odpowiadanie na wiadomości e-mail przy użyciu wiadomości błyskawicznej lub połączenia audio w celu szybszego i bardziej efektywnego rozwiązywania problemów.
  • Przeglądanie informacji dotyczących obecności i szybkie komunikowanie się z programów Microsoft Outlook i SharePoint oraz innych aplikacji pakietu Office

Zapytaj nas o usługę Microsoft Teams